KONST / Skulptur & konsthantverk / Gipsskulptur 5246526
nr 524 6526
Gipsskulptur
Michelangelo, höjd: 29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 maj 2008
kl 17:35:02
300 kr
150 kr
250 kr